Referat

Združevanje študijskih programov 2021/2022

Spoštovani študenti, spoštovane študentke,

obveščamo vas, da je Filozofska fakulteta uspešno in v celoti izvedla t. i. združevanje študijskih programov, katerega cilj je bil zmanjšanje števila študijskih programov, pri čemer s tem ni bila okrnjena raznolikost ponudbe študijskih programov oziroma smeri ter obstoječe možnosti njihovih kombinacij.

Podrobnosti v zvezi s spremembami, ki jih je prineslo združevanje študijskih programov (spremembe so bolj formalne in ne vsebinske narave), so že dlje časa objavljene za:

1. stopnjo na tej spletni strani pod naslovom »Združevanje študijskih programov«, kjer je na voljo tudi uradno pojasnilo FF v zvezi z združevanjem študijskih programov in spremembo imen študijskih programov oziroma smeri, ki ga lahko študenti in študentke predložijo štipenditorjem oziroma drugim zainteresiranim.

2. stopnjo na tej spletni strani pod naslovom »Združevanje študijskih programov«, kjer je na voljo tudi uradno pojasnilo FF v zvezi z združevanjem študijskih programov in spremembo imen študijskih programov oziroma smeri, ki ga lahko študenti in študentke predložijo štipenditorjem oziroma drugim zainteresiranim.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba GU Alenka Šauperl

Sprememba GU Blaž Zabel

Sprememba GU Sonia Vaupot

Vabilo na predstavitev obštudijske dejavnosti Mednarodno projektno delo EUTOPIA

tajništvo - 20. do 23. 9.

tajništvo - 20. do 24. 9.

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies