Začetek študijskih obveznosti na Oddelku za geografijo

Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

na Oddelku za geografijo UL FF bomo s predavanji, seminarji in vajami po urniku za zimski semester 2022/2023 na vseh smereh prvostopenjskega in drugostopenjskega študijskega programa geografije začeli v ponedeljek, 3. oktobra 2022. Urniki so že dosegljivi tu. O morebitnih izjemah vas bodo obvestili izvajalci in izvajalke posameznih predmetov.

Le v prvem letniku prve stopnje se bodo predavanja in vaje izjemoma začeli dan pozneje, in sicer v torek, 4. oktobra 2022. Za brucke in bruce bodo namreč v ponedeljek, 3. oktobra 2022, potekali sprejemi po posameznih oddelkih. Na Oddelku za geografijo vljudno vabimo bruce in brucke geografije, da se nam pridružite na uvodnem srečanju, ki bo od 14.30 dalje najprej v predavalnici 2 (pritličje Filozofske fakultete) in nato v prostorih oddelka.

O podrobnostih glede začetka študijskega leta vas bomo obvestili še v posebnem dopisu, ki bo v petek, 30. septembra 2022, odposlan na univerzitetne poštne naslove vseh vpisanih v posamezni letnik.

Oddelek za geografijo UL FF

Govorilne ure pri izr. prof. dr. Mateji Habinc v tednu 29. 4. 2024 do 3. 5. 2024

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (22. 4. - 26. 4.)

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

EUTOPIA Impact School za doktorske študente ali podoktorske raziskovalce

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)