Vabilo na usposabljanje za prostovoljce Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije

Na zvezi društev slepih in slabovidnih Slovenije izvajajo različne aktivnosti za otroke, mlade in družine; tabore, srečanja družin, prilagajanje iger… Vse to pa ne bi bilo mogoče brez pomoči prostovoljcev. Zato 13. 4. 2024 v prostorih Knjižnice slepih in slabovidnih Minke Skaberne na Kotnikovi 32 v Ljubljani, pripravljajo usposabljanje za prostovoljce, ki bi se jim želeli pridružiti. Aktivnosti, ki jih izvajajo, so zelo raznolike. Zato se za vsakega, ki je pripravljen pomagati, gotovo najde nekaj zanimivega.

Za prijavo ali več informacij lahko pokličete Brigito Kosi na telefon: 01 4700 259 ali pišete na e-naslov: info@zveza-slepih.si. Prijave sprejemajo do ponedeljka 8. 4. 2024.

Vabilo

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu