Testiranje - 18. 5. 2021

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo potekalo HAG testiranje zaposlenih ter študentk in študentov UL FF v torek, 18. maja 2021, predvidoma med 8. in 9. uro (odvisno od števila prijavljenih) v predavalnici 4 Filozofske fakultete UL (Aškerčeva 2)Če bo za testiranje prijavljenih večje število udeleženk in udeležencev, bomo prijavljene razdelili v več skupin, da se izognemo morebitnim vrstam, o čemer bomo prijavljene posebej obvestili.

Testiranje je za zaposlene, ki bodo delali v prostorih fakultete ali izvajali študijski proces na terenu, obvezno, za študentke in študente pa zaželeno.

Testiranja ni potrebno opraviti tistim, ki imajo:

- negativni rezultat testa na virus SARS-CoV-2 z metodo verižne reakcije s polimerazo (test PCR) ali testa HAG,

- dokazilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim dokazujejo, da je od prejema drugega odmerka cepiva proizvajalca Biontech/Pfizer preteklo najmanj sedem dni ali proizvajalca MODERNA najmanj 14 dni oziroma od prejema prvega odmerka cepiva proizvajalca AstraZeneca najmanj 21 dni,

- dokazilo o pozitivnem rezultatu testa HAG ali testa PCR, ki je starejši od 21 dni, vendar ne starejši od šest mesecev, ali

- potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesecev.

Udeleženci testiranja morajo imeti s seboj zdravstveno kartico ter morajo biti brez znakov in simptomov akutne okužbe dihal in prebavil.

Interesenti za testiranje na fakulteti, javite svoj ime in priimek na elektronski naslov: spela.jevnikar@ff.uni-lj.si do četrtka 13.5. do 14. ure.

Sprememba GU Frančiška Lipovšek

Urnik – Poletni semester 2023/24

Knjižnica Oddelka za sociologijo (20. 3. 2024)

Sprememba GU Sonia Vaupot