Sodelovanje pri fonetični raziskavi v juniju

Študentke in študente v juniju vabim k sodelovanju pri fonetični raziskavi slovenskega (iz)govora.

Raziskava vključuje ca. 20-minutno snemanje branega govora in ni normativne narave. Edini pogoj za sodelovanje je, da ste naravna govorka ali naravni govorec slovenščine. Anonimnost pridobljenih podatkov je zagotovljena. Raziskava poteka v okviru doktorske disertacije Fonetično-fonološka načela kodifikacije sodobnega slovenskega govorjenega jezika.

Trenutni predvideni termini snemanja v fonolaboratorju (soba 12) so od 9.00 do 14.00 ob naslednjih dneh: 2. 6., 9. 6., 11. 6., 16. 6., 29. 6. Z veseljem pa se lahko dogovorimo tudi za kakšen drug dan oz. termin.

Prostovoljke in prostovoljci, ki bi bili pripravljeni sodelovati, mi prosim pišite na e-naslov luka.horjak@ff.uni-lj.si.

Vabljene, vabljeni!

asist. Luka Horjak

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v petek, 18. 6.

Tajništvo oddelka, 21. 6. - vključno 28. 6. 2021

Oddelek za geografijo

Knjižnica in tajništvo (22. 6. 2021)

HUD razpis za netehnološke inovatorje UL