Oddelek za azijske študije

Slavnostni zaključek raziskovalnega projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji

Vljudno vas vabimo na slavnostni zaključek raziskovalnega projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji in otvoritev panojske razstave Potujoči VAZ.

Dogodek bo potekal v torek 31. 5. 2022, od 11.00 do 12.00 ure v avli Filozofske fakultete, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana.

Zbrane bo pozdravila dekanja FF UL, prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar. Predstavitev projekta bodo popestrile glasbeno-plesne točke in projekcija zmagovalnih študentskih videoposnetkov o izbranih vzhodnoazijskih predmetih, sledila pa bo pogostitev.

vabilo VAZ

Priznanja strokovnim sodelavkam in sodelavcem Univerze v Ljubljani

Knjižnica Oddelka za geografijo, petek, 16. 12. 2022

Oddelek za klasično filologijo