Razpis za študente magistrskega študija, ki želijo postati »mladi opazovalci« pri ocenjevanju predlogov programa Obzorje Evropa

Evropska komisija je objavila razpis za študente magistrskega študija, ki bi želeli postati »Mladi opazovalci« pri ocenjevanju projektnih predlogov programa Obzorje Evropa. Razpis bo odprt do 14. decembra 2022. »Mladi opazovalci« bodo sodelovali pri ocenjevanju predlogov z vseh področij znanosti od družboslovja in humanistike do naravoslovja in tehnike.

Izbrani kandidati bodo lahko opazovali delo neodvisnih strokovnjakov, ki ocenjujejo projektne predloge v izredno konkurenčnem okolju. To je edinstvena priložnost za pridobitev znanja in veščin, ki so pomembne za ocenjevanje projektih predlogov, ter se hkrati seznanili z možnostmi financiranja projektov v okviru programov EU. Pridobljena znanja in spretnosti lahko nato nadalje uporabijo za svoj karierni razvoj. V primeru izbora bodo vsi sodelujoči prejeli certifikat »Mladi opazovalec«, ki ga podeljuje Evropska komisija.

Koristne informacije:

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Informativni dan Oddelka EIKA - 2. stopnja

Sprememba GU Boštjan Rogelj

OŠ Prule išče študenta oz. študentko za nadomeščanje

Oddelek za azijske študije

Slavnostni zaključek raziskovalnega projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji

VABILO ZA OGLED LIKOVNE RAZSTAVE Umetnik-zbiratelj-javnost

Vabilo italijanistom k sodelovanju v kratki spletni raziskavi

Sprememba GU Kristina Gregorčič

Trajni dostop do dodatnih zbirk Oxford Scholarly Editions Online

GU Kristina Gregorčič (23.-27. maj 2022)