PROSTO DELOVNO MESTO – UČITELJ SLOVENSKEGA JEZIKA (ŠTUDENTSKO DELO)

Na Osnovni šoli Valentina Vodnika iščemo učitelja slovenskega jezika m/ž (študentsko delo). Iščemo nekoga za delo preko študentskega dela. Pričetek dela z decembrom, za občasno nadomeščanje odsotne delavke. Poučevanje od 6. – 9. razreda. Delo poteka v Ljubljani (Adamičeva ulica 16).

Pogoji: visokošolska izobrazba 2. stopnje (prejšnja) ali magistrska izobrazba 2. stopnje (bolonjska), izobraževanje učiteljev s predmetno specializacijo, potrdilo iz kazenskih evidenc (potrdilo o nekaznovanosti, potrdilo o spolni nedotakljivosti, potrdilo, da oseba ni v kazenskem postopku).

Opis del in nalog: poučevanje slovenskega jezika v osnovni šoli.

Kontaktni podatki: Vesna Žagar Gabrovšek, telefon: 01 50 07 154, email: vesna.zagar@guest.arnes.si

doc. dr. Saška Štumberger

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (21. 11. – 25. 11. 2022)

Oddelek za muzikologijo