Znanstvenoraziskovalni inštitut

Prijava projektov na razpise ERASMUS+ 2021

Obveščamo vas, da so nas s Projektne pisarne UL, ki koordinira razpis, obvestili, da mora biti prijavna dokumentacija (mandatna pisma in častna izjava) v podpis na rektorat oddana najkasneje 1 teden pred razpisanim rokom, kar pomeni najkasneje do četrtka, 13. 5. 2021, za projekte KA2.

Prijavitelje vljudno prosimo, da upoštevajo tudi interni postopek prijave projektov in zaposlovanja raziskovalcev ter izpolnjen in podpisan Obrazec 1_Prijava raziskovalnega projekta posredujejo najkasneje en teden pred posredovanjem dokumentacije v podpis na rektorat. Obrazec se izpolnjuje tudi za projekte, v katerih UL FF sodeluje kot partnerska organizacija.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v petek, 18. 6.

Tajništvo oddelka, 21. 6. - vključno 28. 6. 2021

Oddelek za geografijo

Knjižnica in tajništvo (22. 6. 2021)

HUD razpis za netehnološke inovatorje UL