Poziv za dodelitev denarne pomoči študentom, ki so utrpeli posledice zaradi poplav v Sloveniji v letu 2023

V preteklih dneh so Slovenijo prizadele obširne poplave, posledice poplav pa čutijo tudi študenti in študentke. Mnogi med njimi so izgubili dom, osnovne življenjske potrebščine, poplave so prizadele celotne družine.

S Študentsko organizacijo Univerze v Ljubljani (ŠOU v Ljubljani) smo se odločili, da študentom in študentkam, ki so utrpele_i materialno škodo zaradi posledic po poplavah v Sloveniji v mesecu avgustu 2023, pomagamo pri reševanju trenutne socialne stiske.

Cilj poziva je dodelitev nepovratne denarne pomoči študentkam_om v socialni stiski, ki izpolnjujejo pogoje in merila iz tega poziva in so na njem izbrane_i v višini 300€.

Rok za predložitev vlog je do vključno 31. 8. 2023 (velja poštni žig) oz. najkasneje do porabe sredstev po tem pozivu.

Vse informacije se nahajajo na naši spletni strani, kjer najdete tudi Prijavni obrazec.

ekipa Fundacije Študentski tolar

Dostop do De Gruyter eBooks

Testni dostop do zbirke APA PsycTherapy

Oddelek za psihologijo