Poziv študentom, ki bi sodelovali pri anketiranju

Projekt Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti! vljudno vabi k sodelovanju študentke in študente za sodelovanje pri anketiranju v živo v treh terminih: 15. 9., 30. 9. in 17. 10. 2022. Urnik anketiranja je od 10.00 do 18.00 ure. Anketiranje bo potekalo z vnaprej pripravljenimi vprašalniki. Plačilo bo preko ŠS v višini 6,17 eur/uro bruto. Sodelujoči prejmete potrdilo o sodelovanju pri projektu Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti!, ki ga financira EU. Prijave sprejemamo na noc.raziskovalcev@ff.uni-lj.si s pripisom »Anketiranje«. Vljudno vabljeni, čaka vas lepa Noč!

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Sprememba GU Valentina Hribar Sorčan

Osrednja humanistična knjižnica

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 10. 10.–14. 10. 2022