Referat

Povabilo k sooblikovanju predavanj posavskih študentov s posavsko tematiko

V Posavskem muzeju Brežice pripravljajo v letošnjem letu cikel predavanj študentov in študentk. K sodelovanju vabijo vse posavske študente in študentke, ki želijo svoje diplomsko, magistrsko ali drugo raziskovalno delo v povezavi s Posavjem predstaviti na dogodku v Posavskem muzeju Brežice. Predavanja »v živo« v Posavskem muzeju Brežice ali virtualno preko spletne platforme Zoom bodo potekala enkrat mesečno z začetkom v marcu 2021.

Vabilo

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021