Oddelek za psihologijo

Ponovno zaračunavanje zamudnine in stroškov pošiljanja gradiva od 1. 6. 2021 dalje

Knjižnice OHK FF bodo 1. 6. 2021 pričele ponovno zaračunavati zamudnino v skladu z veljavnim cenikom. Vabimo vas, da izposojeno gradivo pravočasno (do 31. 5. 2021) vrnete oz. mu podaljšate rok izposoje. Zamudnina se bo zaračunavala izključno za obdobje normalnega delovanja knjižnic: do 13. 3. 2020, od 15. 6. do  23. 10. 2020 in od 1. 6. 2021 dalje.

Od 1. 6. 2021 se pošiljanje gradiva po pošti zaračuna vsem članom knjižnice OHK po veljavnem ceniku (stroški pošiljanja so odvisni od teže pošiljke - do 1 kg 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR).

Za dodatne informacije se obrnite na oddelčne knjižnice.

Odprtost fakultete v času kolektivnega dopusta - 2. 8. do 13. 8. 2021

Referat za doktorski študij, Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Razpis Pedagoškega inštituta za priznanja na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja

Oddelek za pedagogiko in andragogiko