Podjetje Zemanta išče družboslovce

Karierni centri Univerze v Ljubljani pripravljajo poseben dogodek namenjen vsem družboslovcem, ki iščejo zaposlitev. Povezali so se z Zemanto, ki ponuja veliko različnih zaposlitev za družboslovce – predvsem za tiste, ki zaključujete ali pa ste že zaključili študij na FF ali FDV.

Če te zanima, kaj lahko kot družboslovec doprineseš tehnološkemu podjetju kot je Zemanta, se jim pridruži na predstavitvi.

Na predstavitvi bodo svoje delo in priložnosti v Zemanti predstavljali naslednji družboslovci:

• Boštjan Špetič, ustanovitelj in direktor podjetja Zemanta, ki je študiral filozofijo in sociologijo na Filozofski fakulteti v Ljubljani.
  • Barbara Bizjak, ki je študirala prevajalstvo (ang-nem-slo) na Filozofski fakulteti v Ljubljani.
  • Tadej Pavlič, ki je študiral anglistiko na Filozofski fakulteti v Ljubljani, v Zemanti deluje kot vodja razvoja na področju skrbnikov strank, poslovne rasti in delovanja operacijskih ekip.
  • Klara Zavrl, ki je del Outbrainove People&Culture ekipe in na Zemanti vodi procese zaposlovanja ter ostale kadrovske aktivnost, je študirala andragogiko in hispanistiko.

Ker si pa Zemanta res želi osvežitve z novimi družboslovnimi silami, vas lepo vabi tudi na hitre zmenke. Hitri zmenki z rekruterko (P&C generalist) podjetja Zemanta so idealna priložnost, da študenti, alumni in karierni začetniki ena na ena povadite zaposlitveni razgovor in/ali se dogovorite za nadaljnje sodelovanje.

Tako na predstavitev kot tudi na hitre zmenke se prijavite preko portala POPR.

Prijavi se na predstavitev podjetja Zemanta in kariernih priložnosti

Prijavi se na hitre zmenke z Zemanto

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije