Obvestilo

S 23. 12. 2021 bo Filozofska fakulteta za lažjo in bolj učinkovito komunikacijo s študenti/kami vzpostavila komunikacijo izključno prek študentovega/študentkinega elektronskega naslova digitalne identitete UL, ki se kreira s prevzemom digitalne identitete UL in ima obliko ab1234@student.uni-lj.si.

Dostop do predala e-pošte je na povezaviPrijava je mogoča le z digitalno identiteto UL: Vstop je mogoč z digitalno identiteto UL (uporabniško ime in geslo), ki jo uporabljate za vstop v vaš VIS FF. Nastavitve elektronske pošte je na spletni strani ID portal  oz. E-pošta.

Ker obveščanje preko osebnih naslovov (gmail ipd.) po tem datumu ne bo več delovalo, prosimo vse študente in študentke, da čimprej preverijo delovanje el. naslova digitalne identitete in pravočasno odpravijo morebitne napake v delovanju s prijavo napake na naslov v nadaljevanju:  Prijava napake oz. težave z digitalno identiteto prijavite na strani ID portal/prijava napake

Morebitne napake se odpravljajo ažurno, predvidoma v roku enega delovnega dneva.

Tajništvo oddelka, 24.1.2022

Bilateralne štipendije Ministrstva za šolstvo in šport Slovaške Republike

Oddelek za muzikologijo

Razpored izpitov pri doc. dr. Sukljanu v ponedeljek, 24. 1.

Sprememba GU Ana Cergol Paradiž

Sprememba GU Florence Lucienne Gacoin Marks

Taylor & Francis spletni seminarji o objavljanju

Spletni seminarji o objavljanju člankov in zbirkah založbe Oxford