Referat za doktorski študij

Objavljen razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2021

Univerza v Ljubljani je objavila Razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2021. Kandidati in kandidatke prijavo oddajo elektronsko preko spletne aplikacije; rok za prijavo je 23. junij 2021 do 13. ure.

Na UL FF se lahko kandidati in kandidatke za MR prijavijo k naslednjim mentorjem in mentoricam:

RAZPISNA DOKUMENTACIJA:

Vprašanja v zvezi z razpisom lahko pošljete na univerzitetni elektronski naslov doktorski.studij@uni-lj.si ali ge. Emi Karo na Ema.Karo@ff.uni-lj.si. Prosimo vas, da si prej preberete še odgovore na najpogosteje zastavljena vprašanja.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v petek, 18. 6.

Tajništvo oddelka, 21. 6. - vključno 28. 6. 2021

Oddelek za geografijo

Knjižnica in tajništvo (22. 6. 2021)

HUD razpis za netehnološke inovatorje UL