Objavljen je razpis za dodelitev finančne pomoči študentom in študentkam UL v stiski

Projekt Srčna UL, ki ga Univerza v Ljubljani izvaja v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije še vedno poteka. Do 30. avgusta 2021 nam je uspelo zbrati 10.313,20 €.

Medtem ko zbiranje sredstev še poteka, je že objavljen razpis za dodelitev finančne pomoči, na katerega se lahko prijavijo študentke in študenti Univerze v Ljubljani.

Več informacij o razpisu, pogojih in načinu prijave si lahko preberete na strani Srčna UL

Zbiranje sredstev pa poteka tudi v septembru. Donacije so možne:

• s kratkim telefonskim sporočilom na številko 1919 s ključno besedo SRCNAUL5 (prispevek 5 EUR) ali SRCNAUL10 (prispevek 10 EUR);
  • z nakazilom na transakcijski račun ZPMS – več.

Z zbranimi finančnimi sredstvi bomo študentkam in študentom v stiski pomagali pri sofinanciranju najemnin in bivanjskih stroškov (celotno ali delno poplačilo stroška), nakupu živil in oblačil, študijskega materiala (celotno ali delno poplačilo računa) in/ali študiju namenjene računalniške opreme (celotno ali delno poplačilo računa).

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Nov termin govorilnih ur

Sprememba GU Monika Kavalir