Referat

Najboljše prakse in težave izobraževanja na daljavo - anketa

V zadnjih dveh letih je pandemija COVID-19 spremenila potek in način izobraževanja po vsem svetu, vplivala pa je tudi na mednarodno mobilnost študentov in internacionalizacijo. Zato je cilj evropskega ERSMUS+ projekta COVIMO, ki poteka v sodelovanju z osmimi univerzami iz Srednje in Vzhodne Evrope, povečati pripravljenosti na morebitne nove pandemije ali obsežne naravne nesreče. Ena izmed nalog za dosego cilja je zbiranje podatkov o uporabi IKT orodij in digitalnih metodologij pri poučevanju in študiju, s ciljem prepoznati najboljše prakse in težave izobraževanja na daljavo.

Za zbiranje podatkov so pripravili kratko anonimno anketo v angleškem jeziku, ki je dosegljiva na spletni strani Univerze v Ljubljani do 15.7.2021.

Hvala za sodelovanje!

Ekipa projekta COVIMO,

UL, Biotehniška fakulteta, Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba GU Alenka Šauperl

Sprememba GU Blaž Zabel

Sprememba GU Sonia Vaupot

Vabilo na predstavitev obštudijske dejavnosti Mednarodno projektno delo EUTOPIA

tajništvo - 20. do 24. 9.

tajništvo - 20. do 23. 9.

Testni dostop do revije Deleuze and Guattari Studies