Znanstvenoraziskovalni inštitut

Obveščamo vas, da je ARRS objavila Javni razpis za sofinanciranje članarin slovenskih društev in zvez društev v mednarodnih znanstvenih združenjih v letu 2021.

Za sofinanciranje članarin v mednarodnih znanstvenih združenjih se lahko prijavijo društva, ki delujejo v javnem interesu na področju raziskovalne dejavnosti in so vpisana v Evidenco nevladnih organizacij v javnem interesu pri pristojni organizaciji za javnopravne evidence in storitve.

Več informacij in razpisna dokumentacija: spletna stran ARRS.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v petek, 18. 6.

Tajništvo oddelka, 21. 6. - vključno 28. 6. 2021

Oddelek za geografijo

Knjižnica in tajništvo (22. 6. 2021)

HUD razpis za netehnološke inovatorje UL