Informativni dnevi v organizaciji Evropske komisije – program Obzorje Evropa (med 28. 6. 2021 in 9. 7. 2021)

Evropska komisija bo junija in julija organizirala informativne dneve po različnih področjih programa Obzorja Evropa 2021- 2027. Prvi javni razpisi naj bi bili objavljeni 29. 6. 2021.

Informativni dnevi bodo priložnost, da pridobite dodatne informacije o javnih razpisih, procesih in prijavah na program Obzorje Evropa.

Za del programa »Spodbujanje odličnosti in povečevanje udeležbe« bo informativni dan v petek, 9. 7. 2021, nacionalni informativni dnevi pa bodo sledili v drugi polovici avgusta 2021.

Informacije o informativnih dnevih najdete na priloženi spletni povezavi.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v petek, 18. 6.

Tajništvo oddelka, 21. 6. - vključno 28. 6. 2021

Oddelek za geografijo

Knjižnica in tajništvo (22. 6. 2021)

HUD razpis za netehnološke inovatorje UL