E-razstava: Ana Kocjančič: Prostor v prostoru

Vljudno vabljeni na e-razstavo Prostor v prostoru, po kateri nas bo vodila njena avtorica mag. Ana Kocjančič, in sicer v sredo, 5. 5. 2021, ob 18.30 na povezavi

Meeting ID: 970 4264 0835

Umetnostna zgodovinarka Ana Kocjančič raziskuje zgodovino slovenske scenografije, njeno povezavo z razvojem slovenske likovne umetnosti in vplive evropskih gledaliških gibanj ter evropske likovne umetnosti na njen razvoj. Je avtorica obsežne monografije Prostor v prostoru – Scenografija na Slovenskem od 17. stoletja do leta 1991, istoimenske razstave v Narodni galeriji in avtorica strokovnih člankov, televizijskih ter radijskih oddaj o razvoju slovenske scenografije.

Odprtost fakultete v času kolektivnega dopusta - 2. 8. do 13. 8. 2021

Sistematski pregledi in cepljenje proti KLM

Referat za doktorski študij, Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Razpis Pedagoškega inštituta za priznanja na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja