Oddelek za slavistiko

Čas je za mobilnost: štipendije programa Ceepus 2021/2022

V okviru Ceepusove mreže AT-037 so za štud. leto 2021/2022 na voljo semestralne štipendije za študente vseh letnikov in mesečne štipendije za študente zaključnega letnika in absolvente.

Štipendija vključuje šolnino, bivanje in prehrano, stroške poti krijete sami. Semester oz. mesec izmenjave si izberete sami.

Izberete lahko katerokoli od partnerskih slavistik (Albanija: Tirana; Avstrija: Gradec; Bolgarija: Sofija, Trnava; Češka: Praga, Olomouc; Črna gora: Nikšić; Hrvaška: Zagreb, Zadar; Madžarska: Budimpešta; Makedonija: Skopje; Poljska: Varšava; Romunija: Bukarešta; Slovaška: Bratislava; Srbija: Beograd, Novi Sad).

Vsi, ki bi v naslednjem štud. letu radi odšli na Ceepus izmenjavo, se čimprej oglasite na moj e-naslov: tatjana.balazic-bulc@guest.arnes.si.

Tatjana Balažic Bulc

Knjižnica Oddelka za klasično filologijo v ponedeljek, 26. 7., zaprta

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo v ponedeljek