Vrstno bogati travniki in živina v slovenskih Alpah v zadnjih 500 letih

V okviru Evropske noči raziskovalcev: Humanistika, to si ti! - Človek živali in žival človeku sta Tadej Pavković, ki je lani magistriral na našem Oddelku, in dr. Žiga Zwitter predavala na temo Vrstno bogati travniki in živina v slovenskih Alpah v zadnjih 500 letih. Dogodek je potekal na Gimnaziji Bežigrad 15. 9., v skrajšani obliki pa tudi na osrednjem letošnjem dogodku Evropske noči raziskovalcev - Humanistika, to si ti! v Atriju ZRC, 30. 9. Projekt Humanistika, to si ti! vodi prodekan Filozofske fakultete UL za znanstvenoraziskovalno delo, naš oddelčni kolega dr. Sašo Jerše.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022