Prof. dr. Svanibor Pettan predsednik Mednarodnega združenja za tradicijsko glasbo

V sredo, 13. 10. 2021, je v Zbornični dvorani na Univerzi v Ljubljani potekal slavnostni dogodek ob izvolitvi prof. dr. Svaniborja Pettana z Oddelka za muzikologijo Filozofske fakultete za predsednika Mednarodnega združenja za tradicijsko glasbo (International Council for Traditional Music, ICTM). Iskrene čestitke!

Več v prispevku na www.rtvslo.si

Foto: Katja Černe

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani