Posvet ob 80-letnici zaslužne prof. ddr. Barice Marentič Požarnik

Zasl. prof. ddr. Barica Marentič Požarnik

Oddelek za pedagogiko in andragogiko ter Center za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete sta v sredo, 30. septembra 2020, pripravila posvet ob 80-letnici zaslužne prof. ddr. Barice Marentič Požarnik z naslovom Vloga humanističnega pristopa v izobraževanju in raziskovanju: za boljšo kakovost učenja in poučevanja. Sodelujoči na posvetu so predstavili raziskave in razmisleke na področju razvijanja in uveljavljanja humanistične in kognitivno konstruktivistične paradigme v izobraževanju in vzgoji. Zasl. prof. ddr. Marentič Požarnik želimo vse dobro!

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko in izr. prof. dr. Andrej Gaspari prejemnika Valvasorjeve nagrade