Pomoč najbolj socialno ogroženim študentkam in študentom

Študentski svet Filozofske fakultete v sodelovanju z vodstvom fakultete še vedno nudi pomoč najbolj socialno ogroženim študentkam in študentom Filozofske fakultete.

Tem študentom/kam ponujamo pomoč v obliki financiranja nakupa živil in higienskih pripomočkov, in sicer lahko posameznemu študentu oz. študentki namenimo 40 €, ki jih bo v obliki vrednostne kartice prejel na svoj naslov.

Ker je število oseb, ki jim lahko namenimo pomoč, omejeno, računamo na vašo odkritost, pravičnost in moralni čut. Pridobljena sredstva so namreč namenjena socialno najbolj ogroženim študentom oziroma študentkam in odpravljanju najhujših posledic epidemije, zaradi katerih si ne morejo privoščiti osnovnih živil in higienskih pripomočkov. Če ste med njimi tudi vi, vas prosimo, da nam na elektronski naslov ProdekanstudentFFUL@ff.uni-lj.si pošljete prošnjo, v nekaj stavkih opišete svoje trenutne razmere in zakaj bi vam pomoč prišla prav. Ob tem ne zahtevamo uradnih dokazil, prosimo pa vas, da ste v svojem opisu iskreni. Le na ta način bodo do pomoči prišli res tisti, ki to nujno potrebujejo. Tisti, ki so finančno pomoč v spomladanskih mesecih dvakrat že prejeli, pa do nje žal niso več upravičeni.

Prosimo vas, da k prošnji pripišete naslov, na katerega želite prejeti vrednostno kartico, in vašo vpisno številko. Hkrati vas na tej povezavi obveščamo tudi o varovanju vaših osebnih podatkov v skladu z določili GDPR.

16. 06. 2021

Namera o sklenitvi neposredne pogodbe: namestitev multifunkcijske samostoječe naprave, namenjene tiskanju, skeniranju in oglaševanju

Foto: tookapic za Pixabay
14. 06. 2021