Pogovorni večer o vzgoji

V četrtek, 6. 4. 2023, ob 18. uri je v Modri sobi na Filozofski fakulteti potekal dogodek z naslovom Pogovorni večer o vzgoji v organizaciji Društva študentov_k andragogike in pedagogike (DŠAP). Na večeru so gostili prof. dr. Mojco Kovač Šebart in prof. dr. Robija Krofliča, pogovor je moderiral član društva Andraž Fink. Oba gosta sta profesorja na Oddelku za pedagogiko in andragogiko Filozofske fakultete in sta zaslužna za številne debate v študentskih vrstah na matičnem hodniku in drugje. Profesorja sta se pogovarjala o naslednjih tematskih sklopih: pojmovanje svobode; patološki narcisizem; koncept identitete. Dogodek so zaključili z razmislekom o tem, kakšne implikacije imajo teorije za vzgojno-izobraževalno prakso.

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu

Ddr. Verena Vidrih Perko in izr. prof. dr. Andrej Gaspari prejemnika Valvasorjeve nagrade