Obisk predstavnikov Tajvana

Njena ekscelenca ga. Katharine Chang in prodekan izr. prof. dr. Sašo jerše

V torek, 9. 11. 2021, sta Filozofsko fakulteto obiskala predstavnika Tajvana, njena ekscelenca ga. Katharine Chang, in svetovalec g. Kuang-wei Hsiao, ki delujeta na tajvanskem predstavništvu v Avstriji. Ob tej priložnosti sta se zahvalila za večletno uspešno sodelovanje z Oddelkom za azijske študije Filozofske fakultete in Centrom za tajvanske študije ter izrazila veselje, da akademske vezi med Slovenijo in Tajvanom ostajajo zelo tesne.

Predavanje Friederike Kind-Kovács iz Inštituta Hanne Arendt za raziskovanje totalitarizma pri Tehnični univerzi v Dresdnu

Na Oddelku za zgodovino je predavala Friederika Kind-Kovács (foto: Irena Selišnik).

Gostovanje dr. Filipa Hrena z Oddelka za zgodovino Hrvaške katoliške univerze v Zagrebu

Dr. Filip Hren (foto: Žiga Zwitter)