Novičnik projekta NEWBIE

Oddelek za geografijo Filozofske fakultete je slovenski partner projekta NEWBIE.

Oddelek za geografijo Filozofske fakultete je slovenski partner projekta NEWBIE (angl. New Entrant netWork: Business models for Innovation, entreprenuership and resilience in European agriculture), s katerim naslavljajo nove pristopnike v kmetijstvo, saj je starostna sestava na kmetijah v Sloveniji neugodna. Pripravili so e-novičnik o tretjem letu projekta, v katerem si lahko preberete o izvedenih dogodkih v letu 2020, rezultatih, NEWBIE nagrajencih za 2019 in 2020 itd. Vabljeni k branju!

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022