Monografija prof. dr. Gregorja Pompeta v izboru Odlični v znanosti 2020

Med izbranimi dosežki leta 2020 je tudi monografija prof. dr. Gregorja Pompeta.

Med izbranimi dosežki leta 2020, ki jih izbira ARRS, je tudi monografija prof. dr. Gregorja Pompeta z Oddelka za muzikologijo Filozofske fakultete z naslovom Zgodovina glasbe na Slovenskem. 4, Glasba na Slovenskem med letoma 1918 in 2018, ki je izšla pri Znanstveni založbi Filozofske fakultete.

Čestitamo za uspeh!

Del letošnjih izbranih dosežkov je že bil predstavljen v okviru dogodka Dan ARRS, ki je potekal 16. decembra 2020, celoten izbor dosežkov Odlični v znanosti 2020 pa bo v pisni obliki predstavljen v Letnem poročilu agencije za leto 2020, ki bo izšlo v prvi polovici leta 2021.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022