Gostovanje prodekanje Fakultete za zgodovino in filozofijo Univerze Babeş Bolyai v Cluju

Prof. dr. Enikő Rüsz Fogarasi je gostovala na Oddelku za zgodovino.

3. in 4. aprila je v okviru predmetov o zgodovini JV Evrope v zgodnjem novem veku s predavanjima Mestne utrdbe zgodnjenovoveške Transilvanije na sočasnih upodobitvah in danes (The urban fortifications of the Early Modern Transylvanian Principality in contemporaneous pictures and today) ter Nekaj vpogledov v zgodnjenovoveško zgodovino Transilvanije: transilvansko gospodarstvo (Some insights into the history of Early Modern Transylvania: The economy of the Transylvanian Principality) gostovala prof. dr. Enikő Rüsz Fogarasi, prodekanja Fakultete za zgodovino in filozofijo Univerze Babeş Bolyai v Cluju.

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike

Veleposlanik Češke republike v Sloveniji nj. eksc. dr. Jiří Kuděla in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar