Gledališka skupina Les Théâtreux na delavnici s francoskim profesionalnim igralcem Julienom Colombetom

7. in 8. aprila se je francoska univerzitetna gledališka skupina Les Théâtreux Filozofske fakultete udeležila delavnice s francoskim profesionalnim igralcem Julienom Colombetom, ki živi in ustvarja na Dunaju v Avstriji. Igralci in igralke so delali na gibu in odrski prezenci v pripravah na predstavo, ki jo bodo izvedli petek, 5. maja v okviru Leta jezikov.

Delavnico sta podprla Oddelek za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete in Francoski inštitut v Sloveniji. Organizirala jo je lekt. Anne-Cécile Lamy-Joswiak.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.