Asist. dr. Anja Mrak prejela priznanje za strokovne sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Foto: Katja Kodba/STA

Univerza v Ljubljani je v četrtek, 1. 12. 2022, podelila priznanja strokovnim sodelavkam in sodelavcem za pomemben prispevek k izboljšanju delovnih procesov in pozitivni klimi na članicah in rektoratu.

Asist. dr. Anja Mrak je priznanje prejela za nadpovprečno strokovno delo, ki ga od leta 2017 opravlja v tajništvu Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo na Filozofski fakulteti UL, kjer kot zunanja sodelavka izvaja tudi vaje iz klasične in sodobne svetovne književnosti na pedagoškem drugostopenjskem študijskem programu. Od oktobra 2019 opravlja vodstveno funkcijo v Kolektivu oddelčnih tajništev 21 oddelkov fakultete. Njeno delo z najvišjimi ocenami ocenjujejo tudi študenti in študentke, leta 2018 je prejela tudi priznanje Študentskega sveta Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani za strokovno in pedagoško delo.

Iskrene čestitke!

28. 03. 2024

Podkast Lukavstvo uma s Primožem Krašovcem

Izšla je 12 epizoda kultnega beograjskega podkasta Lukavstvo uma.
27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)