Šahovski turnir na Fakulteti za elektrotehniko UL

V torek, 9. maja 2023, ob 12. uri bo na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani potekal šahovski turnir OpenChess FE! Gre za šahovski turnir, ki je odprt za vse študente, pedagoge in ostale ljubitelje šaha. Na turnirju bodo udeleženci lahko pokazali svoje šahovske sposobnosti in se pomerili s svojimi tekmeci.

Po koncu turnirja se bodo najboljši igralci lahko pomerili v simultanki z našim sodelavcem in asistentom dr. Matejem Filipom, ki velja za izjemnega šahista. To bo priložnost, da udeleženci preizkusijo svoje znanje proti izjemnemu igralcu in se naučijo nekaj novih trikov in strategij.

Dogodek OpenChess FE je odlična priložnost za vse ljubitelje šaha, da se družijo in pokažejo svoje spretnosti v tej čudoviti igri. Hkrati pa je to tudi priložnost za spoznavanje novih ljudi in mreženje z drugimi šahisti in študenti fakultete. Vabljeni vsi, ki radi igrate šah in preživljate prijeten čas v družbi enako mislečih ljudi.

Prijave so odprte na tej povezavi!

Oddelek za geografijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Javno predavanje dr. Marka Krevsa pred izvolitvijo v naziv redni profesor