Mednarodni muzikološki simpozij ob 250-letnici smrti Giuseppeja Tartinija

Oddelek za muzikologijo Filozofske fakultete vabi na mednarodni muzikološki simpozij ob 250-letnici smrti Giuseppeja Tartinija, ki bo potekal 16. in 17. novembra 2020.

Simpozij z naslovom V iskanju popolne harmonije: Tartinijeva glasba in glasbena teorija v lokalnem in evropskem okviru organizirata Oddelek za muzikologijo Filozofske fakultete in Slovensko muzikološko društvo v sodelovanju z Muzikološkim inštitutom ZRC SAZU in Skupnostjo Italijanov "Giuseppe Tartini" Piran. Simpozij bo v celoti potekal prek spletne Zoom konference in v neposrednem prenosu prek Facebooka.

Udeleženci, ki bi simpozij želeli spremljati neposredno prek Zoom konference, se lahko prijavijo organizatorjem (nejc.sukljan@ff.uni-lj.si), ki jim bodo posredovali potrebno Zoom povezavo.

Program (v angleškem jeziku)

Programska knjižica (v angleškem jeziku)