Oddelek za umetnostno zgodovino

Opravljanje izpitov vnaprej

Ko bo po jesenskem izpitnem obdobju jasno, kako bo z vašim statusom, boste nekateri, ki boste letnik ponavljali ali pa boste pavzirali, kljub vsemu želeli opravljati izpite za višji letnik. To pravilnik o izpitnem redu omogoča, ker pravi, da:

“Študentka lahko na podlagi prošnje (interne – oddelčne) opravlja izpite iz predmetov višjega letnika, če ima opravljene vse obveznosti letnika pred letnikom, v katerega je trenutno vpisana, in po odobritvi predstojnice oddelka in nosilke predmeta.”

Od leta 2022/23 dalje boste vlogo za opravljanje izpitov za višji letnik oddali kar na obrazcu, ki vam bo prihranil dolgo pisanje e-sporočil.

Čas za oddajo vloge v oddelčno tajništvo je do 1. oktobra za zimski semester in prvih 15 dni po začetku letnega semestra (seveda za predmete v letnem semestru).

Zelo pomembno je, da pridete na vaje (terenske, proseminarske, latinske) že takoj prvo uro, ker so takrat podana izčrpna navodila glede samega poteka.

V želji, da bo takih vlog čim manj, vam želimo uspešno zaključen junijski oziroma jesenski izpitni rok!

Vloga%20za%20opravljanje%20izpitov%20vnaprej.pdf

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Oddelek za muzikologijo

Oddelčno tajništvo - uradne ure (15.8. - 19.8.)

Sprememba GU Kristina Gregorčič

Mednarodna parlamentarna štipendija nemškega zveznega parlamenta (IPS)

Poziv prostovoljcem za spremljanje lokalih volitev 2022

GU: BlažR sprememba ure, 18.8.

Sprememba GU Mojca Belak

Sprememba GU Anne-Cecile Lamy-Joswiak